Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne, 0-24h)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Jak vyčistit granitový dřez ?
19.04.2020

Jak vyčistit granitový dřez ?

Máte doma černý granitový dřez a po pár letech jeho povrch již není zcela černý? Na povrchu jsou bílé mapy, které vodou ani čistícím prostředkem nejde smýt?

V tom případě použijte na granitový či nerezový dřez čistící pastu FRANKE Twister s houbičkou.

Tento čistící prostředek neutrální vůně je určený pro všechny povrchy z nerezu, granitu a mnohé další povrchy. Franke twister na granit čistí, udržuje, leští a konzervuje, odstraňuje hrubé nečistoty a po aplikaci dlouhou dobu odpuzuje vodu z povrchu.

Složení tohoto čistícího prostředku na granit je ekologické.

Obsahuje leštidlo, mýdlové vločky, tekuté mýdlo, kokosový tuk, glycerin, méně než 5% tensidů a vonné látky.

Jak se používá čistič na granit a nerez Franke :

Na navlhčenou houbičku několikrát naneseme Franke twister a vydrhneme povrch. Opláchneme vodou. Houbička je součástí čističe, nebo můžete použít Perlan, jinou houbičku či hadřík. Po použití nechte Franke Twister i houbičku uschnout, a až potom zavřete krabičku.

Naše zkušenost s čistěním granitu a nerezu:

Hned po prvním čištění je viditelný rozdíl. Bílé mapy z granitového dřezu zmizí. Po vyčištění doporučujeme používat Method na granitové povrchy jako pravidelnou údržbu. Tento čistič neodstraní staré usazeniny ale chrání povrch před novým nánosem. Spotřeba čističe je velmi malá.

K dispozici jsou dvě balení čističe Franke twister: 40 a 125ml. Rozhodně stačí i menší balení ale doporučujeme koupit to větší. Důvody jsou dva - lépe padne do ruky a obsahuje větší houbičku. Balení je navíc uděláno tak, že houbička je součástí čističe a tak jí za měsíc nebudete hledat.

Jak funguje tento čistič na nerezové povrchy ?  

Na nerezu se usazuje vodní kámen. Je to například na vodovodních bateriích, kde zůstávají stopy po kapkách vody a ty se nedají po čase snadno odstranit.

Pro čištění nerezových ploch použijeme opět Franke twister. Tento čistič odstraní tvrdé usazeniny a i když to není okem vidět, vytvoří na povrchu vodoodpudivou vrstvu což vidíte v následujícím videu.

Vaše vodovodní baterie nebo dřez zůstanou dlouho čisté. 

lze použít i na čištění koupelny, dlaždiček, vaničky

Možná přijdete i na jiné použití v domácnosti :)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli