Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne, 0-24h)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
Novinky
12.02.2021
Nový dopravce a nové ceny dopravy
Jak jsme byli předem informováni v prosinci, došlo od ledna 2021 ke zvýšení cen dopravy PPL. Jako důvod byl uveden zvýšený počet balíků a s tím vyšší... číst celé
02.01.2021
Díky Vám ...
Díky Vám jsme v minulém roce podpořili některé dobročinné organizace i jednotlivce. Seznam akcí jsme dali na stránku Pomáháme - nahoře v menu. Potěš... číst celé
07.04.2020
Nové obaly ECOVER
ECOVER vyrábí obaly ze 100% recyklovaného PET plastu Znamená to, že k výrobě obalu se použije surovina ze žlutých kontejnerů a nikoli surovina z ropy... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Kartalin - Solivin - Herbavin
02.06.2021

Kartalin - Solivin - Herbavin

Kartalin je bylinná mast, která se používá jako preventivní prostředek při onemocnění kůže lupénkou, atopickém ekzému či alergickém zánětu kůže.

Tato mast je vyráběna na Ukrajině a distribuci provádí česká firma Purotrade.

My jsme tuto mast prodávali, protože jí již 10 let používám na lupénku a je to pro mě jediný prostředek, který skutečně pomáhá zmírnit projevy lupénky. 

V tomto článku vás chci seznámit s jejím nástupcem, který je téměř připraven k distribuci v ČR.

Díky spolupráci s firmou Purotrade, jsme se stali prvním obchodem, kde můžete zakoupit nástupce Kartalinu - SOLIVIN. Složením se jedná o stejný produkt, který však nově vyrábí přímo česká firma Purotrade.

Solivin je produkt určený pro prodej na Ukrajině a v Rusku, a již se tam prodává. U nás se tato mast bude prodávat pod názvem HERBAVIN a bude mít zcela stejné složení jako SOLIVIN. 

Tak to by bylo k představení SOLIVINU a předpokládám, že všechny uživatele Kartalinu teď zajímá, jaký je mezi nimi rozdíl.

Od firmy Purotrade jsme obdrželi k testu Solivin abychom vám mohli sdělit své zkušenosti a porovnat s Kartalinem.

Oba krémy jsou balené ve stejné tubě o obsahu 100ml. Po otevření víčka je zde ještě pečeť, která uzavírá tubu a před prvním použitím je třeba jí strhnout. V některých případech může zůstat otvor do tuby zalepený lepidlem ale to je možné snadno odstranit třeba špejlí.

Samotný krém má velmi podobné vlastnosti jako Kartalin. Konzistence je shodná, olejovitá, hnědá mast.

Na první pohled jde o stejný krém. Při pečlivém porovnání je Solivin trochu světlejší a má jinou vůni.  To je výhoda, protože Kartalin byl trochu cítit a pokud jsem si namazal ložiska lupénky na hlavě, či na rukách, moje okolí to hned poznalo.

Samotná aplikace je stejná a není v ní žádný rozdíl. Mast má strukturu jako Kartalin.

Pokud jste dosud používali Kartalin, a ten vám již došel, doporučuji zakoupit Solivin, který je i podle firmy Purotrade nástupcem Kartalinu a brzy se bude prodávat v ČR pod názvem Herbavin. Do té doby můžete používat Solivin za výhodnou cenu.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.