Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-18h)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Jsme malá rodinná firma, založená v roce 2011.

Od založení se specializujeme na prodej ekologické drogerie a ekologických plen. 

Přesto, že jsme začínali zcela "od nuly" jsme dnes významným dodavatelem ekologické drogerie pro zákazníky v ČR.

Naši zákazníci oceňují rychlé dodání, následující den po objednávce, které je možné jen díky velkému skladu a fungujícímu systému od objednávání po vyskladnění zboží.

Díky nákupu "ve velkém" jsou naše ceny při porovnání ve více než 70% na prvních místech ve vyhledávačích zboží.

Zaměření firmy na ekologické produkty nebylo náhodné. Máme v rodině atopický ekzém i lupénku, což jsou nemoci které se zhoršují pokud se používá běžná drogerie na praní a podobně. Kromě používání ekologické drogerie bez zbytečných chemikálií jsme záhy po začátku podnikání přešli celá rodina na zdravou stravu s omezením masných či mléčných výrobků, cukru a podobně.

Díky životu na vesnici jsme u domu realizovali čističku odpadních vod, několik kompostů, vysoký záhon pro zeleninu, zachycujeme veškerou dešťovou vodu na našem pozemku ve vsakovacím jezírku a dále se snažíme žít v souladu s přírodou, jak je to jen možné.

Přáli bychom si, aby námi prodávané produkty pomohly i ve vaší domácnosti, či vám samotným. Jsme připraveni vám poradit z vlastní zkušenosti, nebo dle zkušeností posbíraných od našich zákazníků.

Naše produkty kupují často lidé, kteří nemohou použít klasickou drogerii díky různým zdravotním omezením, onemocněním kůže, trpící na vyrážky či různé alergie.
Jsou to často nemoci, které vznikají právě z dlouhodobého používání běžné drogerie, která vzniká v továrnách, které se vždy jmenovaly "chemičky" a dodnes se prodávají jako chemie na praní, chemie na úklid a podobně.

Další skupinu našich zákazníků tvoří lidé, kteří mají kladný vztah ke zvířatům a přírodě a nejsou lhostejní k jejímu ničení nebo testování běžné drogerie na zvířatech.

I když zdravý člověk vydrží hodně, byli bychom rádi, kdybychom přesvědčili i zdravé lidi, že je vhodné používat více ekologické produkty a tím minimalizovat zdravotní problémy u sebe a svých dětí do budoucna a také chránit přírodu.

Přejeme všem hezký den a vše nejlepší !

Jana a Petr Rosslerovi

EKOO

Novinky z našeho blogu

Jak nacpat zdravou láhev do kabelky ?
11.08.2019
Jak nacpat zdravou láhev do kabelky ?
Zdravé láhve jistě znáte. Jsou jich spousty ze skla, nerezu a podobně. My ale máme zcela jinou láhev, která je lehčí a vejde se vám i do kabelky. číst celé
Splachovatelné ubrousky ?
07.06.2019
Splachovatelné ubrousky ?
Proč byste nikdy neměli splachovat čistící ubrousky i když jsou rozložitelné číst celé
Kdo si hraje nezlobí ...
11.04.2019
Kdo si hraje nezlobí ...
Dokáže toto vaše dítě ? číst celé
Jednoduché a vlastoručně vyrobené dárky z papíru
01.08.2018
Jednoduché a vlastoručně vyrobené dárky z papíru
Pro vaše děti jsme připravili krásné, kreativní obrázky různých námětů, které mohou samy vyrobit jako dárek k různým příležitostem. číst celé
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.